0480-47 21 11 0480-47 24 78

Till salu

Följande personer har spelrättsbevis till salu. Kontakta säljaren direkt. 
Du kan också lämna en intresseanmälan om att du vill köpa spelrättsbevis.

OBS! Kalmar GK har ingen del i affärsupppgörelsen, vi administrerar enbart annonserna.

Säljare Telefon Epost Uthyres
Lo Landström landstrom56@gmail.com
Ragnar Block 0768-774401 block.stenragnar@telia.com
Sivert Arrland 0766-70017 sivert.arrland@spray.se
Irene Eriksson 0709-999882 ireneeriksson1969@live.se
Josefine Svensson 0708-666 388 Fredrik760311@gmail.com
Rickard Nilsson 0707-479190 rickard@wahlbomska.se
Gerd Johansson 0705-104090 gerdohans@hotmail.com
Isak Trulsson 0708-997390 j_johansson@me.com
Anne-Lee Nänzén 0702-006634 patrik@nanzen.eu
Patrik Nänzén 0702-006634 patrik@nanzen.eu
Bo Sunö 0706-616113 bo.suno@telia.com
Lennart Franzén 0480-17919
Per Mackén 0723-281160 Per@mackone.se
Urban Ljungar 0768-661415 urban.ljungar@gmail.com